U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja osim prekrasnog gola Dogana u 29. minuti za vodstvo Zrinskog. U nastavku Pekarić je u 60. minuti zabio za konačnih 2:0 i veliku pobjedu domaćina

15. kolo SuperSport Prve NL, Zrinski Osječko 1664 - Šibenik 2:0 (Pekarić, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport Prve NL, Zrinski Osječko 1664 - Šibenik 1:0 (Dogan, 29') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 83’

Smirio se ritam igre i Zrinski mirno privodi utakmicu kraju

• 69’

Stanić je zaradio žuti karton

• 60’

GOOOOOOL!! Zrinski je povećao vodstvo u drugom poluvremenu! Pekarić se lijepo oslobodio na udarac s ruba šesnaesterca i zabio je za 2:0

• 55’

Za sada bez uzbuđenja u drugom poluvremenu

• 46’

Zamjena kod Šibenika, izlazi Ivan Roca, ulazi Robert Marijanović

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 39’

Ćubel je dobio žuti karton

• 38’

Prva prilika za Šibenik! Božić je ispratio dugu loptu i sjurio se u šesnaesterac, ali slabo je pucao i to je bio lagan posao za golmana