O OVOME ĆE SE PRIČATI

Bijes u Milanu; evo što je utučeni trener 'rossonera' rekao o spornom trenutku protiv Juventusa koji ih je koštao pobjede

14.02.2020 u 08:34

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1:1, a domaćin nije skrivao razočaranje s takvim raspletom te je za to okrivio suca

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao je pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca u 90. minuti. Upravo taj gol u završnici izazvao je bijes u Milanu.

Portugalac je iz blizine pogodio Calabriju u ruku, a glavni sudac Paolo Valeri nakon provjere VAR-a pokazao na kontroverzni kazneni udarac o kojem će se još pričati.

'Jako sam ponosan na svoje igrače. Pružili smo veliku predstavu i bili bolji protiv jačeg suparnika. Zadovoljan sam s onim što je prikazala moja momčad, ali postoji žal zbog rezultata', rekao je trener 'rossonera' Stefano Pioli koji naravno nije mogao izbjeći pitanje o spornim trenucima u završnici susreta kada je došlo do izjednačenja.

'Prije penala bio je prekršaj na Ibrahimoviću, ali sudac nije ništa svirao. Da je, do kaznenog udarca ne bi došlo. Sigurno je da smo mi bili u nepovoljnom položaju.'

Uzvrat je 4. ožujka u Torinu.

• +3
AC Milan - Juventus, polufinale Talijanskog kupa 2020. Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI