BIT ĆE TOGA JOŠ

Bayernova zvijezda uvrijeđena Kovačevim potezom, ali zadnje njezine riječi najbolji su dokaz što misli o Hrvatu

01.09.2018 u 10:36

Bayern očekuje gostovanje kod Stuttgarta (18.30), a njemački mediji proteklih dana zabavljaju se s jednom iskrenom izjavom Arjena Robbena

U prvom kolu njemački prvak krenuo je pobjedom protiv Hoffenheima (3:1), a jedna od najvećih zvijezda kluba nije bila u prvih 11. Arjen Robben prvo poluvrijeme gledao je s klupe, zapravo ušao je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela te odigrao susret do kraja i zabio pogodak u 90.

Nizozemskom ofenzivcu takav status kod trenera Nike Kovača nije se svidio.