kriza traje

Bayern i bez potjeranog Carla Ancelottija primio bolan šamar!

01.10.2017 u 17:36

Nogometaši Bayerna u 7. kolu Bundeslige doživjeli su novo razočaranje na gostovanju u Berlinu. Vodili su 2:0 protiv Herthe, no na kraju su se morali pomiriti s tek osvojenim bodom...

Bavarski klub dao je otkaz Carlu Ancelottiju nakon poraza od PSG-a u srijedu, no uprava time čini se da nije izazvala pozitivan šok u momčadi, barem ne zasad.

• +10
Carlo Ancelotti Izvor: Reuters / Autor: STEPHANE MAHE

Bayern je doživio novi neuspjeh ove nedjelje u Berlinu, ako je golovima Hummelsa i Lewandowskog poveo 2:0, no zatim je u samo u pet minuta dva gola početkom drugog dijela koje su zabili Duda i Kalou.

Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, što znači da klub iz Münchena sada zaostaje pet bodova za vodećom Borussijom Dortmund, a privremeni trener Willy Sagnol zasigurno neće još dugo biti na klupi slavnog kluba.

Kramarićev Hoffenheim također posrnuo

U ranije odigranoj utakmici ove nedjelje Freiburg je pobijedio Hoffenheim 3-2 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Robina Hacka, no samo minutu kasnije izjednačio je Florian Niederlechner, a u 18. minuti Freiburg je okrenuo rezultat golom Caglara Soeyuencuea. U 87. minuti je Pascal Stenzel povisio na 3-1, a tračak nade gostima donio je Julian Schuster postigaši u 90. minuti pogodak u vlastitu mrežu. Ipak, u preostale četiri minute Hoffenheim nije uspio izjednačiti.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je za goste cijeli susret.