Benficin stadion da Luz u Lisabonu bio je domaćin još jednom četvrtfinalnom ogledu Lige prvaka, između Barcelone i Bayerna. Iako se očekivao izjednačen dvoboj, on to i nije bio jer Bayern je jednostavno, razbio Barcelonu s nevjerojatnih 8:2

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Pique, Busquets, Suarez, Lenglet, Messi, Alba, De Jong, Griezmann, Roberto, Vidal

Bayern München: Neuer, Alcantara, Lewandowski, Perišić, Boateng, Davies, Goretzka, Gnabry, Müller, Alaba, Kimmich

• +18
Barcelona - Bayern (četvrtfinale Lige prvaka 2019/20) Izvor: EPA / Autor: Rafael Marchante / POOL
  • 90’

Kraj utakmice; kraj mučenja Barcelone i početak velikog slavlja Bayerna

• 89’

GGGOOOLLL! Drugi gol Brazilca Coutinha koji je u Bayern stigao na posudbu iz Barcelone; Bavarci vode 8:2

• 85’

GGGOOOLLL! I Coutinho se upisao među strijelce; tek toliko da pokaže Barceloni kako i za njega ima mjesta na Nou Campu

• 82’

GGGOOOLLL! Robert Lewandowski zapečatio je sudbinu Barcelone i pogodio za 6:2

• 79’

Philippe Coutinho (Bayern) je napravio solo prodor, ali nije ušao u šansu jer mu je protivnički igrač oduzeo loptu. Lopta je prešla liniju gol-auta. Bayern je dobio korner.

• 63’

GGGOOOLLL! Alphonso Davies je servirao loptu kao na tacni i Joshua Kimmich (Bayern) je trebao samo zabiti iz blizine. To je i napravio, te je rezultat 2:5.

• 57’

GGGOOOLLL! Nevjerojatnu solo akciju je potegao Luis Suarez (Barcelona) i završio sa udarcem unutar kaznenog prostora. Poslao je loptu precizno u donji desni kut i promijenio rezultat na 2:4. Manuel Neuer je bio bespomoćan.

• 54’

Bayern je zabio gol, ali je poništen zbog ofsajda!

• 49’

Ivan Perišić je primio precizno dodavanje na rubu šesnaesterca i snažno pucao po golu, ali je golman spreman i brani mu udarac.

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme, Setien je u igru uveo Griezmanna, u svlačionici je ostao Sergi Roberto