KLADIONIČARSKA MAFIJA

Ante Šapina u ponedjeljak na sudu

18.03.2011 u 18:32

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

U ponedjeljak će u Bochumu početi dugo očekivano suđenje Anti Šapini i Mariju Cvrtku za namještanje nogometnih utakmica, koje su im na kladionicama donijele milijunsku dobit u eurima

Njemačko Državno odvjetništvo ima podugačak popis utakmica za koje drži da su namještene. Iz HNL-a na njemu je dvoboj Zadar - Hajduk igran 26. travnja 2009. Na popisu je i dvoboj kanadske lige Trois Riviers Attak - Toronto Croatia igran u rujnu iste godine.

Iz Lige prvaka sumnjiv je dvoboj Debreceni VSC - Fiorentina igran 20. listopada 2009. Na popisu su i utakmice Europske lige, Bundeslige, švicarske, belgijske, turske, austrijske, mađarske i slovenske lige te kvalifikacijski susret za SP Lihtenštajn - Finska.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji nagrade Besplatno i traje minutu · prognoze se mogu mijenjati do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr