S LUFTIĆEM NA PLAŽU

Cigi na Rabu poput njemačkog turista

14.08.2010 u 19:07

Bionic
Reading

Dok Nevenov zanatski kolega, stilist Marko Grubnić nijedan detalj ne prepušta slučaju te se šepuri u rozim kupaćim gaćicama na plaži, Ciganović se po Rabu šetao u puno opuštenijoj varijanti

'Sviđa mi se Rab, prvi put sam ovdje i kako nas vrijeme nije baš poslužilo, danas sam poput njemačkog turista išao u obilazak s fotićem oko vrata, u plastičnim sandalicama i šeširićem na glavi', našalio se popularni stilist.

Neven je pohvalio i odličnu organizaciju Rab Summer festa, zbog kojega je i došao na otok Rab i već prve večeri se odlično zabavio s prijateljima.

'Inače sam puno kompliciranji, ali ovdje sam zaista jako opušten i baš me briga i uopće ne razmišljam što odjenuti već se poput nekog Čeha ili Poljaka uputim na plažu s luftićem pod rukom. Trenutno mi je najbitnije da se dobro odmorim i super zabavim', ležerno nam je ispričao Ciganović.