DINAMO - RADNIK 1:1

Sammir zaigrao i udario suparnika u prepone

28.02.2012 u 14:28

Modri su reprezentativnu stanku iskoristili za odigravanje prijateljske utakmice s Radnikom koja je završila 1:1

Hrvatski prvak je dominirao protiv drugoligaša iz Sesveta, ali je goste u prednost prekrasnim pogotkom doveo Vedran Jurjević. U nastavku je izjednačio i konačnih 1:1 postavio Milan Badelj.

Trener Ante Čačić priliku je dao 14-orici igrača, a posebno vrijedi istaknuti povratke Ante Rukavine i Sammira.

Napadač Dinama odradio je svih 90 minuta i bio vrlo aktivan dok je Brazilac u igru ušao posljednjih 20 minuta u kojima je pokazao puno želje za igrom.

No, brazilski veznjak se istaknuo i jednim nesportskim potezom. Nakon starta zaletio se i s leđa nogom u prepone opalio Tepurića. U svakoj utakmici bio bi isključen, ali ne i u ovoj.

GNK Dinamo - Radnik Legea 1:1 (0:1)
Dinamo: Mitrović - Tomečak, Bišćan (od 46. Leko), Tonel, Ibanez - Calello (od 68. Sammir), Pokrivač - Sylvestr (od 46. Pivarić), Badelj, Rukavina - Krstanović
Radnik: Karatović - Kwedi, Polovanec, Salatović, Klarić - Đenanović, Budimir, Jurjević, Vinčić - Ljubičić, Franjić; još su igrali: Tepurić, Barišić, Cerovec, Šivšić, Kolaj, Cvrk, Mihaljević, Jajalo