MAMIĆ VEĆ SLAVI

Pogledajte Dinamovu munjevitu pobjedu

18.11.2011 u 21:38

Dinamo je u derbiju 15. kola MAXtv Prve lige slavio na gostovanju kod Splita s uvjerljivih 3:0

Tko je uspio ostati budan tijekom rijetko dosadnog prvog poluvremena, nije zažalio. U nastavku su viđena tri gola i više poteza koji nogomet čini lijepim.

Dinamo je golovima Beqiraja, Ibaneza i Vide u 13 minuta slomio strpljiv i čvrst otpor Splita, a nakon prvog gola domaćin je morao zbog isključenja Budiše nastaviti s igračem manje.

Prvi gol Beqiraj je zabio 's ruba zaleđa', iz snimke možete procijeniti i sami. Marčić je ispružio nogu u vrijeme Ibanezova ubačaja i tu su odlučivale doslovno stotinke.

'Mi smo večeras osvojili novi naslov prvaka. Što god ostalo bih rekao, bila bi klasična demagogija', rekao je nakon dvoboja Zdravko Mamić.