REZULTATI LIGE PRVAKA

Zvijezde PSG-a i Reala ne znaju zabiti; Juve oštećen, Mandžo zamijenjen

21.10.2015 u 20:33

U srijedu se nastavlja Liga prvaka. Na rasporedu su utakmice 3. kola po skupinama A, B, C i D. Tekstualni prijenos pratite na tportalu

Najviše pozornosti nogometnog svijeta plijeni sudar dva nogometna diva u Parizu - PSG-a i Reala. Modrić i Kovačić su na klupi, prvi se oporavlja od ozljede, drugi se ozlijedio na treningu.

PSG: Trapp, Aurier, Thiago Silva, Marquinhos, Maxwell, Verratti, Thiago Motta, Matuidi, Di María, Ibrahimović, Cavani
REAL MADRID: Navas, Danilo, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Lucas, Isco, Jesé, Ronaldo

PSG – Real 0:0

90+3' - bilo je panike u obrani Reala, ali su gosti preživjeli te posljednje trenutke
89' - mali prekid u Parizu, utrčao je jedan navijač koji je zagrlio Ronalda, brzo su ga redari maknuli
80' - sve više prekršaja, sve manje situacija koje bi mogle biti opasne po jednog ili drugog golmana
73' - nije ovo Ronaldova večer, nije bio precizan, ni s druge strane PSG-ovi nogometaši ne mogu pogoditi okvir vratiju
69' - ušao je Modrić umjesto Isca
53' - par obečavajućih pokušaja PSG-a (Ibrahmiović, Cavani) je završilo u bloku

45' - kraj prvog dijela
36' - dva opasna pokušaja Ronalda, ali se vratar Trapp pretvara u junaka
26' - napokon pravo uzbuđenje, Kroos je pronašao Rodrigueza, ali je njegov udarac sjajno obranio Trapp
23' - kroosov udarac s 20 metara, ali kao i sve do sada što se događalo na terenu to nije izgledalo dobro
20' - više smo očekivali od igrača koji vrijede na desetke milijune eura
12' - evo malo posla za Navasa koji je zaustavio pokušaj Matuida
10' - jedino vrijedno spomena je žuti karton za Matuida u tako ranoj fazi i to zbog preoštrog starta, Ronaldo iz slobodnjaka nije napravio ništa
3' - Marcelo je iz daljine opalio, ali neprecizno
1' - počela je utakmica

OSTALE UTAKMICE

Malmo – Šahtar 1:0
17' - gol Rosenberga
- Srna je očekivano u sastavu gostiju, Eduardo na klupi

CSKA M. – Manchester U. 1:1
69' - Martial je pogodio za crvene vragove
15' - šok za oko 700 engleskih navijača u Moskvi, Doumbia je razveselio domaćina. Prethodno je De Gea obranio penal Eremenku, ali se lopta sretno dobila za igrača ruske momčadi

Wolfsburg – PSV 2:0
57' - razigrali su se jedni i drugi, ali je Wolfsburg precizniji, drugi gol zabio je Kruse
46' - šok za goste na početku nastavka, Dost ih je iznenadio

Atletico M. – Astana 4:0
89' - autogol Dedečenka
63' - treći gol za Atletico - Oliver Torres
29' - Martinez je pogodio, ovdje izgleda sve riješeno
23' - Saul Niguez je probio obranu gostiju

Galatasaray – Benfica 2:1
33' - Turci su preokrenuli zahvaljujući Podolskom
19' - Selckun Inan precizan s 11 metara za izjednačenje
2' - prvi gol večeras zabio je Gaitan

Juventus – Borussia M. 0:0
42' - Juve je oštećen, Dominguez je kao zadnji čovjek izgubio loptu, zatim je srušio Morattu i dobio tek žuti karton, a to je bilo za crveni
- Mandžukić igra od prve minute

Manchester C. – Sevilla 2:1
90' - De Bruyne za ludilo na tribinama
36' - nije dugo trajalo vodstvo Andalužana, ukazao se Bony
30' - asistencija Vitola i gol Konopljanke za veselje Seville