City je s promiješanim sastavom bio opasnija momčad i svoju dobru igru su okrunili golovima Hamiltona (19'), Bobba (62') i Phillipsa (11m, 85'). Zvezda je zabila dva pogotka preko Hwang In-Beoma (76') i Kataia u 91. minuti za konačnih 3:2. U drugoj utakmici Leipzig je doma pobijedio Young Boyse 2:1, preko golova Šeška (51') i Forsberga (56') dok je za goste jedini pogodak dao Colley u 53. minuti

CRVENA ZVEZDA: Glazer, Nedeljkovic, Spajic, Kanga, Ndiaye, Olayinka, Dragovic, Djiga, Bukari, Mijailovic, Hwang

MANCHESTER CITY: Ortega Moreno, Lewis, Stones (C), Akanji, Gomez, Phillips, Kovacic, Nunes, Bobb, Grealish, Hamilton

• RB Leipzig - Young Boys 2:1 (Šeško, 51', Colley, 53', Forsberg, 56')
Crvena Zvezda - Manchester City Liga prvaka Izvor: EPA / Autor: ANDREJ CUKIC
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOOL!! Zvezda opet smanjuje prednost! Katai je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 3:2

• 85’

GOOOOOL!! Phillips je mirno realizirao jedanaesterac i City vodi 3:1!

• 83’

Penal za City! Djiga je srušio igrača Cityja u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 76’

GOOOOOL!! Zvezda je smanjila prednost protiv Cityja! Nakon odlične akcije Hwang In - Beom se sjurio u šesnaesterac i pogodio je suprotni kut za 2:1!

• 75’

Mateo Kovačić je izašao iz igre, a zamijenio ga je Mahamadou Susoho

• 65’

Mijailović je zaradio žuti karton

• 62’

GOOOOOOL!! City je povećao prednost protiv Zvezde! Bobb je napravio slalom kroz obranu domaćina i pospremio je loptu u mrežu za 2:0