španjolska liga

'Žuta podmornica' potopljena na Nou Campu; Barcelona u prvih 45 minuta zabila četiri gola i riješila utakmicu

27.09.2020 u 23:05

Nogometaši Barcelone pobijedili su Villarreal 4:0 u svom prvom nastupu u novoj sezoni španjolskog prvenstva i na premijeri novog trenera Ronalda Koemana...

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri gola.

Prva dva gola zabio je 17-godišnji Anssu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha.

Fati je zaslužan i za treći Barcelonin gol, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac koji je u 35. minuti realizirao Leo Messi.

Konačnih 4:0 postavili su gosti, nes(p)retni branič 'žute podmornice' Torres je ubačaj Messija prema Busquetsu preusmjerio u svoju mrežu...