kovačiću niti minute

Zidane vratio Modrića, Marcelo sjajno spasio Real protiv Valencije!

29.04.2017 u 18:13

U 35. kolu Primere Real je na Santiago Bernabeuu svladao Valenciju rezultatom 2:1, zahvaljujući pogotku Marcela u 86. minuti...

'Kraljevski klub' ne smije posrnuti u završnici sezone ako želi osvojiti Primeru i prekinuti dominaciju Barcelone, a ove subote imao je neugodnog protivnika u Madridu, no uspio ga je slomiti u završnici susreta.

Valencia ove sezone ne briljira, ali dobro se držala na Santiago Bernabeuu. Real je poveo golom Ronalda u 27. minuti, da bi isti igrač promašio penal pola sata kasnije i situacija se zakomplicirala. U 82. minuti Dani Parejo je izjednačio, ali četiri minute kasnije Marcelo je ipak donio pobjedu madridskom klubu.

Nakon što ga je odmarao protiv Deportiva, Luka Modrić vratio se u udarnu momčad, a iz igre je izašao tek u sudačkoj nadoknadi. Mateo Kovačić ovaj put nije dobio priliku.

Na ljestvici Primere Real je ponovo ispred Barcelone i tamo će i ostati ako u svoje preostale četiri utakmice zabilježi tri pobjede i jedan remi.