Zajec bez riječi o blamaži, samo o Šerifu

Velimir Zajec

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Goran Jakuš/Pixsell

Dok su se njegovi igrači blamirali u Novoj Gorici protiv Kopera, Zajec je bio tisuću kilometara udaljen i gledao u Tirani ogled Dinama i Šerifa. Iako bi se očekivalo da će se dotaći debakla Dinama, Zeko je govorio samo o moldavskom predstavniku

Novinari Sportskih novosti uporno su pokušali doći do Velimira Zajeca da im prokomentira Dinamovu igru, ali i rezultat protiv Kopera. Nije se javljao, ali je zato, pišu Sportske novosti, putem svog pratitelja dostavio dojmove iz Albanije.

'Malo je nedostajalo da Albanci izbace Moldavce, u prvom poluvremenu imali su 1:0 i nedosuđeni jedanaesterac, a u nastavku su se gosti vješto branili i idu dalje. Šerif je čvrsta, izbalansirana momčad koju ne smijemo podcijeniti ni minimalno, ionako nas čeka više nego teška zadaća. Da, dobro je što prvu utakmicu igramo kod suparnika.'