Rijeka je povela autogolom Omerovića u 31. minuti. Osijek se u nastavku probudio i autogolom Mitrovića u 66. minuti su zabili za konačnih 1:1. U sudačkoj nadoknadi su imali priliku uzeti sva tri boda, ali Labrović je obranio penal Mierezu

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Čeberko, Jurčević - Fiolić, Nejašmić, Jugović - Bukvić, Mierez, Lovrić

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Mitrović, Goda - Banda, Hodža - Ampem, Djouahra, Marin - Frigan

36. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rijeka 1:1 (AG Mitrović, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +47
Osijek - Rijeka, 36. kolo HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
36. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rijeka 0:1 (Banda, 31') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Labrović je obranio penal Mierezu!

• 90’

Galešić je dobio drugi žuti odnosni crveni karton

• 90’

VAR provjerava mogući penal za Osijek! Galešić je srušio Mirereza i Osijek će imati penal

• 90’

Igrat će se 6 minute sudačke nadoknade

• 86’

Kod Osijeka ulaze Gržan i Bakić, a izlaze ozlijeđeni Omerović i Fiolić

• 75’

Za Rijeku su ušli Liber i Janković umjesto Marina i Djouahre

• 73’

Rekordan broj gledatelja ove sezone u Gradskom vrtu. Malo više od 11.500 ljudi je na stadionu

• 69’

Barišić je dobio žuti karton

• 66’

GOOOOOL!!! Osijek je izjednačio protiv Rijeke! Nakon ubačaj u šesnaesterac Mitrović je loše reagirao i poslao je loptu u svoju mrežu