Ludo prvo poluvrijeme na Aldo Drosini. Istra je povela preko Ercega u 29. minuti. Hajduk je zabio dva gola u sedam minuta i nakon provjere VAR-a oba su pogotka poništena. U nastavku domaćin je potvrdio svoju senzacionalnu pobjedu golom Galilea u 54. minuti i drugim pogotkom Ercega u 65. minuti. Težak poraz Bijelih i veliki udarac u borbi za naslov prvaka SuperSport HNL-a

ISTRA 1961: Majkić - Marešić, Galilea, Perković - Hujber, Caseres, Petrusenko, Kadušić - Vuk, Abdallahi - Erceg

HAJDUK: Sentić - Simić, Borevković, Prpić - Sahiti, Kalik, Grgić, Krovinović, Melnjak - Mlakar, Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +37
NK Istra 1961 - NK Hajduk, SuperSport HNL, 29.1.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 85’

Pao je ritam utakmice i nema puno prilika

• 74’

Leko opet mijenja, ušao je novi igrač Benrahou, izašao je Kalik

• 71’

Simić je zaradio žuti karton

• 67’

GOOOOOOL!! Istra je zabila i treći gol! Erceg je zabio za 3:0

• 62’

Hajduk pokušava napasti Istru, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti u drugom poluvremenu

• 54’

GOOOOOL!! Istra je zabila za 2:0! Nakon kornera Galilea je bio najviši u skoku i domaćini vode 2:0