• L.K.
  • Zadnja izmjena 22.01.2023 19:05
  • Objavljeno 22.01.2023 u 16:20
Lokomotiva je furiozno krenula u utakmicu i stvorila je par velikih prilika, ali vratnica i raspoloženi Radošević su spasili Varaždin. U nastavku gosti su nastavili u istom ritmu ali nisu uspjeli zabiti pogodak i utakmice je završila bez golova

VARAŽDIN: Radošević - J. Stanić, Pellumbi, Jelenić, Kolarić - Banovec, Puclin, Elezi - Brodić, Teklić, Šego

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Kalaica, De Haas, Milićević - Bubanja, Pivarić - Goričan, Marić, Stojković - Kulenović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Supersport HNL: Varaždin - Lokomotiva, 22.1.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

Puclin je dobio žuti karton

• 80’

Teklić je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla pored gola

• 74’

Nova prilika Lokosa! Bubanja je pucao iz teške pozicije i opet je vratnica spasila Varaždin

• 73’

Lokomotiva je i dalje opasnija momčad, ali nema puno pravih prilika

• 63’

Promjena kod Lokomotive, Aliyu je ušao umjesto Pivarića

• 62’

Lokomotiva dominira posjedom u drugom poluvremenu, ali za sada nema pravih šansi