LIGA PRVAKA - 6. KOLO

Wolfsburg izbacio ManUtd; Real pregazio Malmö

08.12.2015 u 20:04

U utorak su se igrale utakmice 6. kola po skupinama A, B, C i D nogometne Lige prvaka. Najneizvjesnije je blio u skupini B, gdje su za prolazak u osminu finala konkurirale tri momčadi. U večeri preokreta na kraju su iz ove skupine prošli Wolfsburg i PSV, dok će ManUtd nakon poraza 3:2 od 'vukova' natjecanje nastaviti u Europskoj ligi

skupina D:
Manchester City - Borussia (M) 4:2 (1:2)
Sevilla - Juventus 1:0 (0:0)

KRAJ UTAKMICA

86' - GGGOOOLLL - Ibrahimović zabija za 2:0 PSG-a protiv Šahtara
86' - GGGOOOLLL - PSV do vodstva, strijelac je Pröpper
85' - GGGOOOLLL - Manchester City riješio je pitanje pobjendika; Bony zabija za 4:2
84' - GGGOOOLLL - Naldov pogodak za prednost Wolfsburga
82' - GGGOOOLLL - Manchester United stigao do sretnog izjednačenja, autogol je zabio Guilavogui
81' - GGGOOOLLL - Sterling zabija i za prednost Manchester Cityja 3:2
80' - GGGOOOLLL - Manchester City izjendačava na 2:2; zabio je Sterling
78' - GGGOOOLLL - De Jong brzo poravnava rezultat na utakmici PSV - CSKA na 1:1
76' - GGGOOOLLL -  Ignaševič je relaizirao penal za vodsvto CSKA protiv PSV-a
75' - GGGOOOLLL - Mitroglou je smanjio Banficin zaostatak za Atleticom
73' - GGGOOOLLL - Real trpa bez milosti; sada je zabio i Benzema; njegov treći gol za Realovo vodstvo 8:0
70' - GGGOOOLLL - Mateo Kovačić zabio je za Real i 7:0
65' - GGGOOOLLL - Llorente je zabio za vodstvo Seville protiv Juventusa
64' - GGGOOOLLL - brzo izjednačenje Turaka; Selçuk İnan strijelac je za 1:1
62' - GGGOOOLLL - Twumasi je zabio za vodstvo Astane protiv Galatasaraya
59' - GGGOOOLLL - Ronaldo zabija i četvrti gol; Real vodi 6:0 - to mu je rekordni 11. gol u šest utakmica po skupina Lige prvaka; devet jje zabio u sezoni 2013/14
57' - GGGOOOLLL - PSG vodi protiv Šahtara; zabio je Lucas
55' - GGGOOOLLL - madridski klubovi imaju lijepu večer, Atletico vodi u Lisabonuprotiv Benfice 2:0, a strijelac je Vietto
50' - GGGOOOLLL - Ronaldo zabija hat-trick; Real vodi 5:0
47' - GGGOOOLLL - Ronaldo zabija svoj drugi gol, za vodstvo Reala 4:0

KRAJ POLUVREMENA
44' - opravdano je poništen gol Manchester Uniteda a razlog je zaleđe
43' - GGGOOOLLL - Borussia (M) vodi na Etihadu protiv Manchester Cityja
39'- GGGOOOLLL Ronaldo je zabio svoj osmi pogodak ove sezone u Ligi prvaka; Real vodi 3:0
33' - GGGOOOLLL - Atletico vodi protiv benfice u Lisabonu, strijelac je Saúl Ñíguez
29' - GGGOOOLLL - prekrasna akcija Wolfsburga, a koju je u gol i vodstvo 2:1 pretvorio Vierinha
24' - GGGOOOLLL - Ronaldo je ubacio s desne strane, a Benzema glavom pogodio za 2:0
19' - GGGOOOLLL - baš kao u Wolfsburgu, Nijemci brzo izjednačavaju protiv engleske momčadi, odnosno Borussia zabija protiv ManCityja; zabio je Korb
16' - GGGOOOLLL - i Manchester City ima vodstvo protiv Borussije iz Mönchengladbacha; strijelac je Silva
14' - GGGOOOLLL - brzi pogodak Wolfsburga, Naldo je lukavo dočekao ubačaj s desne strane i spremio loptu iza De Gee

12' - GGGOOOLLL - Benzema je zabio za vodstvo Reala
10' - GGGOOOLLL -  Manchester United poveo je u Njemačkoj, zabio je Martial

10' - Ronaldo je pokušao efektno 'škaricama' ali promašio je loptu
8' - i Real pritišće u dvoboju s Malmöm
3' - najzanimljivije je u Wolfsburgu, a domaćini su zaprijetili već na startu utakmicu, u prilici je bio Schürrle

20.45 sati - počele su sve utakmice

U skupini B o dva mjesta odlučuju Wolfsburg, Manchester United i PSV. S time da prva dva spomenuta kluba igraju međusobno. PSV pak dočekuje CSKA i u slučaju pobjede sigurni je putnik u sljedeću rundu natjecanja.

Od drugih utakmica, Real Madrid​ igra protiv Malmöa. Modrić je na poštedi, ali je zato Mateo Kovačić na terenu od prve minute. Također i Darijo Srna te Eduardo da Silva koji sa Šahtarom gostuju kod PSG-a. U preostale tri skupine putnici u sljedeći krug su poznati, a to su Real i PSG (skupina A), Atleticom i Benfica (skupina C) i Juventus i Manchester City (skupina D). Neizvjesno je oko klubova koji će zauzeti treće mjesto, ali i ovih vodećih koji će u osminu finala s pozicije pobjednika ili drugoplasiranih.