Lokosi su prvo poveli golom Tucija u 27. minuti, ali Rijeka je brzo odgovorila sjajnim golom Fruka u 43. minuti. U nastavku je malo pao ritam igre, nije bilo novih pogodaka i utakmica je završila 1:1. Veliki bod Čabrajine momčadi nakon šokantnog poraza u prošlom kolu na Maksimiru

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Živković, Mersinaj, Leovac - Smakaj, Marić - Krivak, Mudražija, Goričan - Tuci

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda - Hodža - Yansane, Fruk, Janković, Pjaca - Ivanović

14. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Rijeka 1:1 (Fruk, 44') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Rijeka 1:0 (Tuci, 27') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Lokomotiva - Rijeka, 14. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 82’

Janković je silovito pucao s distance i lopta je otišla preko gola!

• 81’

Dvostruka promjena kod Lokosa, Kalaica i Bubanja su ušli umjesto Bartoleca i Mudražije

• 74’

Pao je ritam igre, obje momčadi imaju periode gdje pokazuju inicijativu, ali nema pravih prilika

• 73’

Prva promjena kod Lokomotive, Žilinski je ušao umjesto Krivaka

• 68’

Sopić radi još jednu zamjenu, Obregon je ušao umjesto Ivanovića

• 61’

Mitrović je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz slobodnog udarca, ali pucao je preko gola