TKO JE KRIV?

Vlasnik je najskupljeg transfera u povijesti, a igra za 'nulu'!

08.10.2016 u 17:04

Francuska nogometna reprezentacija u petak je u Parizu s 4:1 svladala Bugarsku i stigla do prve pobjede u kvalifikacijskom ciklusu za odlazak na SOP u Rusiju 2018. godine

Iako su Bugari poveli već u šestoj minuti, domaćini su već do poluvremena posve preokrenuli rezultat i poveli s 3:1, a zabijali su Gameiro, Payet i Griezmann. U nastavku je Gameiro svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

No unatoč uvjerljivoj pobjedi, izbornik francuske reprezentacije Didier Deschamps mora biti zabrinut jer najskuplji igrač svijeta Paul Pogba, koji je ovog ljeta preselio iz Juventusa u Manchester United za 105 milijuna eura - ne igra nikako.

Potvrđuju to i mizerne ocjene igraču 'vragova', kojem su kolege iz L'Equipea dali tek 'četvorku'.

Naravno, sada će i mediji početi tražiti objašnjenje za pad u njegovoj igri jer Pogba ni u Manchester Unitedu ne igra ništa posebno.