HT Prva liga

[VIDEO] Pogledajte Caktašev promašeni penal i gol Istre za pobjedu nad Hajdukom koji su posebno iznervirali novog predsjednika 'bijelih'

01.11.2020 u 14:27

Hajduk je u 10. kolu Hrvatski Telekom Prve lige izgubio od Istre 1961 s 1:0

Hajduk je u 10. kolu Hrvatski Telekom Prve lige izgubio od Istre 1961 s 1:0. Pobjednički gol je zabio Matej Vuk u 87. minuti, a 10-ak minuta ranije je kapetan Hajduka Mijo Caktaš promašio kazneni udarac i tako propustio dovesti 'bijele' u vodstvo što ih je na kraju skupo koštalo.

Nakon trećeg poraza u tri utakmice oglasio se i novi predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić koji je najavio neke promjene i zaključio da je dobro što zbog tehničkih poteškoća nije bilo prijenosa ovog susreta.

'Čestitam domaćinu na pobjedi, sreća da nije bilo prijenosa. Mislio sam da ću imati malo više vremena, ali kada započnete na teži način na kraju sve bude dobro', rekao je predsjednik Hajduka.

I dok u Hajduku razmišljaju kako da se iskopaju iz krize, mi smo vam pripremili ključne situacije iz utakmice s Istrom 1961. Promašeni penal Mije Caktaša možete pogledati ovdje:

Osim penala koji je skupo koštao Hajduk, pogledajte i pobjednički gol Istre 1961 u režiji Mateja Vuka.

Za kraj možete poslušati i izjave nakon utakmice.

7.11.Hajduk-Osijek

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.