zadržali priključak s hajdukom

[VIDEO] Nakon što su izbacili Dinamo iz Kupa, Riječani na svojoj Rujevici pobijedili i Slaven Belupo na skoro isti način

09.02.2020 u 17:06

U dvoboju 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupo s 1:0 (1:0) i popela se na treće mjesto ljestvice.

Samo četiri dana nakon što su u četvrtfinalu Kupa na Rujevici izbacili Dinamo, Riječani su u prvenstvu došli do minimalne pobjede nad koprivničkim sastavom i vratili se na treću poziciju poretka.

Riječani su poveli gotovo istovjetnim golom protiv Dinama u Kupu prije četiri dana - u 33. minuti Štefulj je ubacio s lijeve strane, a Antonio-Mirko Čolak je na suprotnoj vratnici pogodio mrežu.

U 52. minuti igrač Rijeke Raspopović je promašio čistu šansu, s tri metra je pucao pored vrata, a u 71. minuti branič gostiju Božo Mikulić ruši Acostyja i zarađuje isključenje. Do kraja je Raspopović promašio još jednu priliku.