POPUT RONALDA

[VIDEO/FOTO] Nova pobjeda Malih Vatrenih; pogledajte golčinu iz slobodnjaka Baturine kojim je načeo Englesku!

28.03.2023 u 22:45

U prijateljskoj utakmici U21 nogometaša Hrvatska je upisala pobjedu 2:1 protiv Engleske u Londonu, a dvoboj je obilježio spektakularan gol Martina Baturina iz slobodnjaka za 1:0

U prijateljskoj nogometnoj utakmici mladih U21 nogometaša Hrvatska, koju krajem lipnja očekuje nastup na Europskom prvenstvu u Rumunjskoj i Gruziji, u Londonu je nadigrala vršnjake iz Engleske 2:1. Golove za Male Vatrene postigli su Baturina u 34. i Beljo 53. minuti, a pred kraj utakmice jedini gol za Engleze zabio je Gibbs-White i 87. minuti iz jedanaesterca.

Nakon prvog poluvremena Mali Vatreni vodili su protiv Engleske 1:0, a strijelac tog prvog gola, maestralnog gola, je igrač zagrebačkof Dinama Martin Baturina koji je pogodio iz slobodnjaka u 34. minuti u stilu Cristiana Ronalda.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

Drugi gol zabio je Dion Drena Beljo u 53. minuti iz jedanaesterca i već tada je bilo jasno da Mali Vatreni teško mogu izgubiti ovu utakmicu. Tako su izabranici Igora Bišćana upisali još jednu veliku pobjedu i pokazali su da se radi o odličnoj generaciji.