17.04.2014 u 09:06

• +4

Prvenstvo Hrvatske, RK Podravka Vegeta - RK Lokomotiva

Izvor: Pixsell / Autor: Marijan Sušenj

U susretu petog kola Lige za prvaka Lokomotiva je slavila na gostovanju kod Podravke 25:22

Nakon veoma neizvjesnog prvog poluvremena i početka drugog dijela, Lokosice u 45. minuti uspijevaju pobjeći na četiri razlike, prelomiti rezultat i doći do vrlo važne pobjede.

Na kraju su gošće slavile s rezultatom 25:22 (11:12) te su ovim trijumfom napravile iskorak prema osvajanju naslova koji je od 2005. neprekidno u rukama koprivničkih rukometašica.

Do kraja su ostala još četiri kola, a prvenstvo će se nastaviti nakon uskršnjih blagdana. Time su Lokomotiva i Sesvete Agroproteinka preuzele vodstvo na ljestvici s osam bodova iz pet susreta, a slijede ih Podravka Vegeta i Trešnjevka s po šest bodova.

PODRAVKA VEGETA - LOKOMOTIVA 22:25 (12:11)
KOPRIVNICA - Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja oko 700. Suci: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Milošević (Osijek). Nadzornik: Marijan Mraz (Trnovec Bartolovečki).
PODRAVKA VEGETA: Jukić, Kapitanović (3+1), Milenković (6+1); Čović, Gavranić 2, Pongrac 3, Havić 3, Živković 5(4), Vukojević, Nemaškalo, V. Milanović Litre 3, Dragišić 2, Vidak, Trifunović 4(3), Poljak. TRENER: Goran Mrđen.
LOKOMOTIVA: Razum (5), Jelčić (5); Smiljanić, Grubišić 5, Oštarjaš, Krsnik, Gaće 1, Debelić, Kožnjak 5, Rajović 5, Horvat 4, Benko, I. Milanović Litre 1, Bašić 4(1), Milić. TRENER: Irfan Smajlagić.
SEDMERCI: Podravka Vegeta 9(7), Lokomotiva 4(2).
ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 6 minuta (Havić 2+2, Trifunović), Lokomotiva 6 minuta (I. Milanović Litre 2+2, Milić).
IGRAČICA UTAKMICE: Maja Kožnjak (Lokomotiva).