LIGA PRVAKA

Velika pobjeda Cityja u Rimu, Barca sve preokrenula!

10.12.2014 u 20:45

Posljednje večeri grupne faze nogometne Lige prvaka Manchester City i Schalke izborili su plasman u osminu finala, dok je Barcelona u izravnom dvoboju preotela prvo mjesto PSG-u...

NISSAN VAS NAGRAĐUJE

Izaberite #GENIUS gol tjedna i osvojite nagrade. Nissan je za vas pripremio bogate nagrade: lopte Adidas, nogometne dresove Adidas i druge bogate nagrade. Registrirajte se OVDJE.

Skupina E

Bayern – CSKA M. 3:0(Muller 18, Rode 84, Goetze 90)
Roma – Manchester C.
0:2 (Nasri 60, Zabaleta 86)

Skupina F

Ajax – APOEL
4:0 (Schone 45, 50, Klaasen 53. Milik 75)
Barcelona – PSG
3:1 (Messi 19, 42. Suarez 77 / Ibrahimović 14)

Skupina G

Chelsea – Sporting 3:1 (Fabregas 8', Schurrle 16'. Mikel 56 / Silva 50)
Maribor – Schalke
0:1 (Meyer 62)

Skupina H

Athletic – BATE B. 2:0 (San Jose 47, Sussaeta 88)
Porto – Šahtar D.
1:1 (Aboubakar 87 / Stepanenko 50)

Razvoj utakmica

Kraj - gotove su utakmice, Manchester City i Schalke ulovili su zadnji vlak i idu u osminu finala, a Barca je osvojila broj 1 u dvoboj s PSG-om

ROMA - MANCITY 0:2 (Zabaleta 86)
86' - gotovo je u Rimu! Zabaleta je dovršio domaćina, City ostaje u igri za titulu!

BARCELONA - PSG 3:1 (Suarez 77)
77' - krasna akcija Barcelone! Xavi je pokrenuo akciju, na kraju Suarez zabija odbijenu loptu u mrežu!

MARIBOR - SCHALKE 0:1 (Meyer 62)
62' - važan gol u Mariboru! Meyer je doveo goste u vodstvo koji ovim rezultatom idu u osminu finala!

ROMA - MANCITY 0:1 (Nasri 60')
60' - gol u Rimu! City je poveo pogotkom Nasrija i tako došao do rezultata koji ga vodi u osminu finala! Prekrasan udarac koji je od vratnice završio u mreži

CHELSEA - SPORTING 3:1 (Mikel 56 / Silva 50)
50' - vraća se Sportingu u utakmicu golom Silve i trenutno još uvijek drži mjesto u osmini finala

56' - Mikel! Dobio je priliku ove večeri i zabio pogodak, Chelsea opet u uvjerljivoj prednosti

Poluvrijeme - malo golova diljem Europe, većina iz penala...ništa još nije odlučeno u skupinama E i G

BARCELONA - PSG 2:1 (Neymar 42)
42' - Neymar! Barcelona je uspjela preokrenuti do poluvremena i sada drži vodeće mjesto u skupini

CHELSEA - SPORTING 2:0 (Schurrle 16)
16' - Chelsea sve ekspresno rješava, Schurrle je dotukao Portugalce koje Mourinho čini se želi izbaciti iz Lige prvaka

BARCELONA - PSG 1:1 (Messi 19 / Ibrahimović 15)
15' - vodi PSG! Zabio je Zlatan nakon odlične povratne lopte Lucasa, neobranjivo udarcem iz prve!
19' - Messi! Odgovorila je Barcelona na pravi način...Sirigu je pustio jednu loptu na drugu stativu, Argentinac je bio spreman!

CHELSEA  - SCHALKE 1:0 (Fabregas 8')
8' - prvi gol večeri pao je na Stamford Bridgeu, poveo je iz kaznenog udarca Chelsea, Fabregas je strijelac

1' - dvoboji diljem Europe su počeli...odluka pada za nešto više od 90 minuta!

Pred nama je posljednja dionica grupne faze Lige prvaka, u kojoj ćemo konačno saznati tko ide dalje iz skupine E: Roma, City ili CSKA? Sve tri momčadi imaju jednak broj bodova, a na Olimpicu će Talijani i Englezi u međusobnom obračunu odlučivati tko ostaje u Europi. Moskovljani se pak nadaju senzaciji protiv Bayerna, no malotko ima dalje šanse.

Kako i gdje gledati Ligu prvaka

Osim na MAXtv-u (Arenasport) utakmice Lige prvaka možete gledati i na pay per view online servisu Match.tportal.hr. Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala.

Zanimljivo će biti i u skupini F, gdje Barci samo pobjeda protiv PSG-a igra za prvo mjesto u grupi koje nudi lakši ždrijeb u nastavku natjecanja. Sporting i Schalke nadaju se pak u skupini G drugom mjestu koje vodi dalje, dok u H Athletic i BATE odlučuju tko će u Europsku ligu

Liga prvaka ide dalje, a hoće li nam posljednje kolo donijeti koje iznenađenje, pogledajte na kanalima Arenasport ili putem PPV i MAXtv To Go usluge, a ako niste MAXtv korisnik, utakmicu možete pogledati i preko pay per view on line servisa http://match.tportal.hr/

Kupi Sportski ili Sportski Plus paket i prati vrhunske sportske događaje.
Prati najuzbudljivije utakmice UEFA-e, MAXtv Prve Lige i utrke Formule 1 - MAXtv to GO.