Hrvatska je dobro krenula i stvorila par prilika na početku utakmice. Ali pred kraj poluvremena Bugarska je radila velike probleme obrani Vatrenih. U nastavku nakon ulaska Perišića Vatreni su bili opasniji ali nakon isključenja Ćaleta-Cara, Despodov je zabio za vodstvo i nakon što je skinuo dres je dobio drugi žuti odnosno crveni karton. To su Vatreni iskoristili, Modrić i Kramarić su u četiri minute zabili dva pogotka i preokrenuli utakmicu.

HRVATSKA: Ivušić - Vida, Škorić, Ćaleta-Car - Oršić, Majer, Moro, Pašalić, Barišić - Vlašić - Livaja

BUGARSKA: Vucov - Turicov, P. Hristov, A. Hristov, Jordanov - Nedelev, Čočev, Malinov, Kirilov - Minčev, Despodov

• +39
Hrvatska - Bugarska, prijateljska utakmica u Kataru 2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 86’

Perišić je pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla malo preko gola

• 83’

Perišić je pucao s ruba šesnaesterca, ali Vucov je bio siguran i lopta je za Bugarsku

• 80’

GOOOOOL!! Kramarić je 'izvozao' pola obrane Bugarske i prekrasno zabio za vodstvo Hrvatske

• 76’

GOOOOOL!! Modrić je siguran s jedanaest metara i rezultat je 1:1

• 75’

Kazneni udarac za Hrvatsku, nakon prekršaja na Kramariću sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 72’

Modrić je ušao umjesto Majera

• 69’

Despodov isključen! Nakon pogodka je skinuo dres i zaradio drugi žuti karton!

• 69’

GOOL!! Bugarska je povela, Despodov je izašao sam pred Ivušića i to je mirno zabio za vodstvo

• 63’

Crveni karton za Ćaleta-Cara! Pregrubo je startao i zaradio je drugi žuti karton odnosno crveni