• L.K.
  • Zadnja izmjena 11.09.2022 23:06
  • Objavljeno 11.09.2022 u 20:03
Varaždin je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu, dobru igru su skoro kapitalizirali u 30. minuti, ali Teklić je promašio penal. U nastavku gosti su poveli prekrasnim golom Teklića u 51. minuti. Onda se odigrala prava drama pred kraj utakmice, Lokomotiva je izjednačila u 90. minuti preko Marića, ali odmah par minuta poslije Teklić je s golom iz penala donio Varaždinu velika tri boda

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Salihu, De Haas, Pivarić - Marić, Stojković - Aliyu, Vasilj, Bubanja - Kulenović

VARAŽDIN: Zelenika - Kolarić, Jelenić, Pelumbi, Urata - Stanić - Herrera, Teklić, Elezi, Stanić - Brodić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
Lokomotiva - Varaždin (9. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Teklić je siguran i Varaždin vodi 2:1!

• 90’

Penal za Varaždin! Igrač Lokomotive je igrao rukom i sudac je dosudio kazneni udarac

• 90’

GOOOOOL!! Lokomotiva je izjednačila pred kraj utakmice, Marić je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 1:1!

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 80’

Lokomotiva pokušava izjednačiti, ali Varaždin se organizirano brani

• 67’

Kulenović je pucao u šesnaestercu, ali obrana mu je lagano blokirala udarac

• 55’

Urata je zaradio žuti karton

• 51’

GOOOOOL!! Teklić je pucao s distance i zabio je spektakularan gol za vodstvo Varaždina!