Odlična utakmica Lekine momčadi. Hajduk je od početka furiozno krenuo i dobru igru su okrunili spektakularnim golovima Benrahoua (25') i Sahitija (65') za konačnih 2:0

HAJDUK: Lučić - Sigur, Ferro, Awaziem, Melnjak - Fossati, Grgić, Sahiti - Benrahou - Livaja, Mlakar

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Jelenić, Pellumbi, Urata - Pilj, Puclin, Teklić - Šego, Domjanić, Drožđek

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Hajduk - Varaždin, 30. kolo, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
30. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 1:0 (Benrahou, 25') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 89’

Livaja je još jednom prekrasnom loptom proigrao Anella, koji je pucao preko gola

• 82’

Šego je pucao s distance i lopta je otišla pored gola

• 75’

Kakav udarac! Teklić je odlično pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti, ali Lučić je obranio udarac

• 70’

Anello je zamijenio Sahitija

• 65’

GOOOOOL!! Hajduk je povećao prednost protiv Varaždina! Sahiti se lijepo oslobodio na udarac i s vanjskom je zabio prekrasan gol za 2:0!

• 60’

Nova šansa za Bijele! Benrahou je proigrao Mlakara u šesnaestercu, koji je dobro pucao, ali Zelenika je još bolje obranio

• 57’

Hajduk dominira i traži drugi gol, nakon greške obrane Varaždina lopta je pogodila stativu!