Nakon pobjede 6:0 u prvoj utakmici polufinala kupa, Dinamo je u Split na Park mladeži doputovao bezbrižno. Trener Petev tako je na klupi ostavio i najefikasnijeg igrača Armina Hodžića, no u nastavku je i njega poslao na teren, ali pogodaka nije bilo te je utakmica završila najnepopularnijim rezultatom 0:0

Split: Bender, Radovac, Jukić, Mikulić, Merajić, Baturina, Grubišić, Kapetanović, Mutombo, Vercauteren, Ugrina

Dinamo: Zagorac, Matel, Knežević, Pivarić, Sosa, Gojak, Moro, Olmo, Machado, Šitum, Ćorić

• 90’

Dvoboj je završio bez pogodaka; Dinamo je u finalu Kupa

• 90’

Guilherme je uspio probiti obranu domaćih po lijevoj strani, ali ubačaj je bio bezopasan, bila je to vjerojatno i zadnja prilika na ovoj skromnoj i događajima siromašnoj utakmici

• 87’

Zasmetali su si Guilherme i Hodžić, pa je i ova prilika 'modrih' ostala neiskorištena