Osijek je u prvom poluvremenu poveo golovima Miereza (3') i Bukvića (40'). U nastavku Mierez je u (65') minuti zabio senzacionalan gol škaricama, dok je Brodić u 78. minuti zabio počasni gol za konačnih 3:1

VARAŽDIN: Zelenika - Jelenić, Ba, Pellumbi - Stanić, Pilj, Puclin, Urata - Šego, Elezi - Brodić

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Čeberko, Leovac - Žaper, Jugović - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

32. SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 1:3 (Brodić, 78') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 0:3 (Mierez, 65') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 0:2 (Bukvić, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 0:1 (Mierez, 3') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 83’

Varaždin i dalje napada, ali Osijek se brani i čeka kraj utakmice

• 78’

GOOOOOL!! Varaždin je smanjio prednost! Šego je probio desnu stranu i proigrao je Brodića u petercu koji je sigurno zabio za 3:1

• 75’

Caktaš je dobio žuti karton

• 65’

GOOOOOL!! Osijek vrlo vjerojatno riješio pitanje pobjednika! Omerović je našao Miereza, koji je škaricama zabio spektakularan gol za 3:0

• 54’

Dominacija Varaždina u nastavku! Kolarić je dočekao ubačaj i unutar peterca je pucao glavom, ali Malenica je još jednom siguran

• 46’

Kakva prilika za Varaždin! Brodić se odlično osloodio na udarac, Barišić je naletio na odbijenu loptu, ali golman Osijeka je i to obranio

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 42’

Lovrić je pucao iz svoje poznate pozicije s ruba šesnaesterca, ali Zelenika je siguran

• 40’

GOOOOOl!! Varaždin je povećao vodstvo! Bukvić je iskoristio grešku obrane i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 2:0