3:0 SLAVLJE

United se lako obračunao s WBA

08.03.2014 u 16:09

Nije bilo šokova za navijače Manchester Uniteda ovaj vikend. ''Crveni vragovi'' su u uvodnoj utakmici 29. kola Premierlige kao gosti svladali West Bromwich s 3-0 i uzvratili mu za poraz iz rujna prošle godine.

Došao je United time na šesto mjesto ljestvice s istim brojem bodova kao i Everton, ali i odigranom utakmicom više. WBA je, pak, već osmo uzastopno kolo bez pobjede i čeka ga teška borba za ostanak.

Gosti su do vodstva došli u 34. minuti kada je Robin van Persie iz slobodnog udarca s desne strane pronašao Phila Jonesa koji je glavom zakucao loptu u mrežu. U 65. je minuti nabacivanje Rafaela s desnog krila u novi pogodak glavom pretvorio Wayne Rooney koji je 17 minuta kasnije dubinskom loptom proigrao Dannyja Welbecka, a ovaj je malo iskosa s lijeve strane zabio za konačnih 3:0.