NE ZNAJU ZA PORAZ

Ukrajinci postali najveća prijetnja Hrvatskoj u kvalifikacijama!

13.11.2016 u 08:56

U posljednjoj utakmici 4. kola skupine I ukrajinska nogometna reprezentacija pobijedila je Finsku i tako se probudila na drugo mjesto, uoči gostovanja na Maksimiru kod Hrvatske...

Naša nogometna reprezentacija definitivno je najviše pokazala dosad u četiri kola grupe I kvalifikacija za SP u Rusiji, no ništa još nije riješeno. Pobjedom 2:0 protiv Islanda ove subote Hrvatska je učvrstila prvo mjesto, ali i dobila novog prvog pratitelja.

Radi se o reprezentaciji Ukrajine koja je golom Kravetsa u 24. minuti minimalno svladala Finsku i tako stigla do osam osvojenih bodova.

Ševčenkova izabrana vrsta još ne zna za poraz, a pravi ispit kvalitete bit će gostovanje u ožujku kod Hrvatske, a eventualnom pobjedom mogla bi čak preuzeti vodstvo na ljestvici.

U skupini D u isto vrijeme Wales je remizirao sa Srbijom. Iako je domaćin poveo golom Garetha Balea u 30. minuti, Aleksandar Mitrović u 86. minuti uspio je spasiti bod srpskoj reprezentaciji.

Srbija je zahvaljujući tom golu zadržala drugo mjesto u grupi, s dva boda zaostatka za vodećom Irskom koja je ranije svladala Austriju.

Uvjerljivim pobjedama favorita svjedočili smo pak u skupini G. Izrael je nastavio svoju seriju pobjeda s igračem više u gostima kod Albanije, glatko pobjedivši 3:0 golovima Zahavija, Einbindera i Atara.

Španjolska je s 4:0 pobijedila kod kuće Makedoniju, a istim rezultatom Talijani su trijumfirali kod Lihtenštajna, uz dva gola Belottija.

Na ljestvici vode Španjolska i Italija s 10 bodova, a Izrael ima jedan manje.