ŠPANJOLSKA LIGA

U utakmici s dva crvena kartona, Barcelona u gradskom okršaju na Camp Nou jedva slomila zadnji Espanyol i poslala ga u Drugu ligu

09.07.2020 u 00:03

U 35. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou slavila protiv Espanyola s 1:0 nakon pogotka Luisa Suareza

Barcelona je unatoč pobjedi protiv 'fenjeraša' Espanyola razočarala igrom, a trijumf je donio gol Luisa Suareza u 56. minuti. U 50. minuti je isključen igrač barce Fati, no samo tri minute kasnije crveni karton je dobio i igrač gostiju Lozano.

Ivan Rakitić je igrao sve do 92. minute, kada je zamijenjen.

Vodi Real s 77 bodova i utakmicom manje, dok Barcelona ima 76.

Espanyol, jedan od najpopularnijih španjolskih klubova, s 24 boda iz 35 utakmica ispada iz lige po prvi puta nakon 1994.

• +5
Barcelona - Espanyol, 2019/20. Izvor: Profimedia / Autor: / Cordon Press / Cordon Press / Profimedia