BRAZILAC UNIŠTIO JUVENTUS

U okršaju Rakitića i Mandže čovjek odluke bio je spektakularni Neymar!

23.07.2017 u 08:31

Nogometaši Barcelone pobijedili su u svojoj prvoj utakmici International Champions Cupa Juventus u New Jerseyju rezultatom 2:1, zahvaljujući krasnim golovima Neymara. Na susretu su nastupili Ivan Rakitić i Mario Mandžukić...

Mnogo se u posljednje vrijeme piše o odlasku Neymara iz Barcelone, ali ako je suditi po zalaganju i igri u prvoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone, 25-godišnji napadač najradije bio ostao u Kataloniji.

• +6
Neymar Izvor: Reuters / Autor: Sergio Perez

Neymar je odigrao perfektnu utakmicu u New Jerseyju ove subote protiv Juventusa i donio Barci prvi trijumf na International Champions Cupu. Prvi gol zabio je u 15. minuti na asistenciju Alcacera, a drugi spektakularnim prodorom u 26. minuti.

Barcelona - Juventus 2:1 Autor: YouTube

Juventus je do kraja susreta tek uspio ublažiti poraz preko Chiellinija u 63. minuti.

Ivan Rakitić odigrao je prvo poluvrijeme za Barcelonu, a Mario Mandžukić do 60. minute za Juventus. Marko Pjaca nije konkurirao za nastup u ovoj utakmici.