NAPETO DO KRAJA

U kup dvoboju prvoligaša Inter u Puli srušio Istru te izborio plasman među osam najboljih

30.10.2019 u 18:07

Dobili smo i petog četvrtfinalistu Hrvatskog nogometnog kupa, prolaz među osam izborio je i zaprešićki Inter

Nakon Osijeka, Lokomotive, Slaven Belupa i Šibenika u igri za titulu u Kupu ostao je i Div iz predgrađa. U dvoboju prvoligaša u Puli Inter je svladao Istru 1961 2:1.

Prvi pogodak u 20. minuti za goste je zabio Grgić, ali smao dvije minute kansije veselili su se domaći navijači, jer je Ivančić vratio 'egal'.

U ravnopravnoj i dosta gruboj utakmici trenutak odluke dogodio se u 76. minuti kada su 'žuti' stigli do drugog gola koji je se pokazao i odlučujućim. Strijelac je bio Postonjski.

Inače, ova dva sastava u prvenstvu se bore za ostanak, a iako Inter na ljestvici ima bod više, u dvije međusobne ligaške utakmice uspješnija je bila Istra koja je upisala pobjedu u Zaprešiću (2:0) i remi pred svojim navijačima (2:2).

• +5
Hrvatski nogometni kup, NK Istra 1961 - NK Inter Zaprešić, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL