SRETNI MANUTD

Tužno što je Ibri poništen ovakav gol? Mourinho nasmijavao novinare

31.12.2016 u 19:27

Portugalski trener Jose Mourinho proživljavao je pravu dramu na utakmici 19. kola Premiershipa u kojoj je Manchester United na Old Traffordu sretno slavio protiv Middlesbrougha 2:1. Priča večeri svakako je poništena golčina Zlatana Ibrahimovića...

Podatak da je Manchester United do 85. minute gubio pred svojim navijačima s 0:1, dovoljno govori o tome da su do tri boda stigli uz puno sreće. Preokret su kreirali golovima Francuza Martiala u 85. i Pogbe u 87. minuti.

Međutim, sve je moglo biti drukčije da u prvom poluvremenu, točnije u 38. minuti, nije poništen sjajan i čini se regularan gol Zlatana Ibrahimovića.

Nakon ubacivanja Martiala s lijeve strane Ibra – koji je poznat po nevjerojatnim golovima u stilu Brucea Leeja - zabio je prelijep gol, ali ga je glavni sudac Lee Mason ubrzo poništio. Možda je toj odluci (visoko podignuta noga) kumovao i pomalo odglumljeni pad golmana Middlesbrougha Victora Valdesa

Poništen gol pogledajte u prilogu.

'Moji igrači bili su fenomenalni! Uspjeli smo postići nešto što jako volim, a to je da navijače pozovemo na travnjak. Naime, u posljednjih petnaestak minuta utakmice odnos je bio 70.000 naprema 11', sa smiješkom je kazao Mourinho nakon utakmice, nasmijavši okupljene novinare.

Naravno, nekoliko riječi Mourinho je kazao i o poništenom golu Ibrahimovića:

'Sudac Mason zna da je napravio grešku. Mislim da je to tužno jer su suci tužni kada rade pogreške.'