PRVACI JEDVA DOBILI

Ranieri uspio nadmudriti Slavena Bilića; prekinut niz West Hama

31.12.2016 u 17:59

Nogometaši West Ham Uniteda, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, poraženi su u sklopu 19. kolu Premier lige na gostovanju kod Leicestera 1:0

Tako je još uvijek aktualni prvak Premier lige prekinuo niz od uzastopne pobjede koje su, nakon lošeg ulaska u sezonu, ostvarili Slaven Bilić i njegovi igrači.

Pobjedu Leicestera donio je spretni Islam Slimani golom u 20. minuti nakon centaršuta Marca Albrightona. Njegov udarac glavom na koncu se pokazao kao koban za Bilića i društvo koji su u 19 kola skupili 22 boda.

'Odigrali smo bolje tako da sam ljut i frustriran što smo izgubili. Mislim da smo bili 70 minuta bolja momčad, pritiskali smo ali nismo uspjeli zabiti', kazao je nakon poraza Bilić.

Tako je talijanski stručnjak na klupi Leicestera Claudio Ranieri pobjedom završio kalendarsku godinu, a Bilića i njegove suradnike predvođene Nikolom Jurčevićem čeka još posla kako bi stigli u tzv. 'sigurnu zonu'…

Gol Slimanija možete vidjeti OVDJE

Dodajmo još kako su nogometaši Chelsea slavili protiv Stokea 4:2 te su 13. pobjedom zaredom u prvenstvu izjednačili rekord Arsenala.