PROTIV HAJDUKA DRUKČIJE?

Trener Dinama nije zadovoljan: U svakoj utakmici se to ponavlja!

14.04.2017 u 22:50

Ivajlo Petev naglasio je nakon tijesne pobjede protiv Lokomotive da njegova momčad u posljednjim utakmicama čini fatalne greške i zbog njih prima golove, no vjeruje da će biti sasvim drukčije protiv Hajduka...

Dinamo je u gradskom derbiju protiv 'lokosa' ostvario očekivanu pobjedu, no puno teže nego što su mnogi vjerovali. Presudila su dva penala pomoću koji je Armin Hodžić preokrenuo susret s bijele točke, za konačnih 1:2 u Kranjčevićevoj.

• +3
MAXtv Prva liga, 28. kolo: Lokomotiva - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Očekivano, strateg 'modrih' nije bio oduševljen viđen.

'U prvom poluvremenu izgledali smo presporo, previše je bilo grešaka. Meni je to čudno, ali u drugom smo odigrali malo bolje. S prvih dvadeset minuta nisam nikako zadovoljan i šteta je što u svakoj utakmici fatalno griješio i primamo gol. Uzeli smo tri boda, ali nije bilo lako,' izjavio je Ivajlo Petev kojeg čeka sljedeći vikend derbi s Hajdukom na Maksimiru, ali ne pribojava se:

'Protiv Hajduka će biti drugačija utakmica. Vidjet ćete.'

Lokomotiva - Dinamo 1:2 (28. kolo, 2016./17., 14.4.), sažetak Autor: YouTube

Trener Lokomotive Mario Tokić bio je ponosan na nastup svojih nogometaša.

'Svi ti napisi uoči utakmice su jako motivirali moje igrače i mi smo odradili jednu dobru utakmicu, no nažalost nije bilo da uzmemo bod. Ovo je nastavak naših dobrih igara ovog proljeća,' kaže mladi trener, svjestan da će uvijek utakmice Dinama i Lokomotive izazivati iste reakcije javnosti...

Lokomotiva - Dinamo, izjave trenera Autor: YouTube