repovi, da ili ne?

Treba li se Dinamo ljutiti nakon primljenog gola? Evo konačnog odgovora

07.08.2019 u 19:27

Zagrebački Dinamo na uzvrat drugog pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka u Budimpeštu odlazi s rezultatom 1:1. No, nakon dvoboja dosta se polemike vodilo je li izjednačujući pogodak Ferencvaroša regularan

Dinamo je poveo u sedmoj minuti pogotkom Danija Olma. I činilo se kako će 'modri' steći puno veću prednost pred uzvrat, koji je na rasporedu sljedećeg utorka u Budimpešti.

Dinamo – Ferencvaros 1:0, Olmo 7’ Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

Međutim, u drugom poluvremenu, Dinamo više nije bio toliko dominantan, što su uporni gosti iskoristili i u 60. minuti pogotkom Davida Sigera stigli do izjednačenja.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

No, iako su Mađari slavili gol, reakcija prvog suca, Poljaka Raczkowskog nije bila ishitrena već je čekao potvrdu svojih pomoćnika.

Pomoćnik mu je sugerirao da je lopta prošla gol-crtu te da je pogodak posve regularan. A potvrdila je kasnije to 3D analiza situacije, što znači da ljutnje u Maksimiru ne smije biti.