INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

Tinejdžer Manchester Uniteda ušao i za 13 minuta presudio Perišiću i Brozoviću

20.07.2019 u 17:42

Nogometaši Manchester Uniteda i Intera odigrali su pripremnu utakmicu u okviru ovogodišnjeg izdanja International Champions Cupa, a na Nacionalnom stadionu u Singapuru slavio je engelski klub sa 1:0 (0:0)

Pobjedu momčadi Ole Gunnara Solskjaera donio je 17-godišnji junior Mason Greenwood pogotkom u 76. minuti, 13 minuta nakon što je zamijenio Anthonyja Martiala.

Engleska momčad je bila opasnija tijekom cijele utakmice i imala 21 udarac prema Interovim vratima, od čega je osam lopti išlo u okvir. S druge strane, momčad koju od ove sezone vodi Antonio Conte imala je samo osam pokušaja od kojih je jedan bio opasan Unitedove vratare.

• +4
Prijateljska utakmica, Manchester United - Inter Milano, 2019. Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Marcelo Brozović bio je u početnoj postavi Intera i igrao je do 83. minute, dok je Ivan Perišić ušao na početku drugog poluvremena.

Inter će sljedeću utakmicu na azijskoj turneji odigrati u srijedu, 24. srpnja, u Nanjingu, a suparnik će im biti Juventus. Manchester United će u četvrtak, 25. srpnja, u Šangaju igrati protiv Tottenhama.