ČETIRI REKORDA

Svi rezultati Hanžekovićevog memorijala

  • Autor: Hina
  • Zadnja izmjena 01.09.2010 23:35
  • Objavljeno 01.09.2010 u 23:35
Rese Hoffa Christian Cantwell atletika

Rese Hoffa Christian Cantwell atletika

Izvor: Cropix / Autor: Neja Markičević/Cropix

Završen je 60. atletski miting Boris Hanžeković tijekom kojega su prepune tribine stadiona uz Savu vidjele neke sjajne rezultate i trijumfe dviju najvećih hrvatskih zvijezda

ATLETIČARI:

100m:

1. Tyson Gay (SAD) 9,92 - rekord mitinga
2. Nesta Carter (Jam) 10,07
3. Michael Rodgers (SAD) 10,14
4. Michael Frater (Jam) 10,17
5. Jaysuma Saidy Ndure (Nor) 10,21
6. Aaron Armstrong (TT) 10,24
7. J-Mee Samuels (SAD) 10,28
8. Rae Monzavous Edwards (SAD) 10,32

Kugla:

1. Christian Cantwell (SAD) 22,22 - rekord mitinga
2. Reese Hoffa (SAD) 21,48
3. Cory Martin (SAD) 20,90
4. Tomasz Majewski (Polj) 20,85
5. Dylan Armstrong (Kan) 20,27
6. Antonin Zalsky (Češ) 19,69
7. Scott Martin (Aus) 19,14
8. Dorian Scott (Jam) 19,10

Dalj:

1. Dwight Phillips (SAD) 7,85
2. Luis Felipe Meliz (Špa) 7,62
3. Pawel Shalin (Rus) 7,60
4. Morten Jensen (Dan) 7,34
5. DINO PERVAN (HRV) 7,31
6. IVAN PUCELJ (HRV) 7,28
7. MARKO PRUGOVEČKI (HRV) 7,12

110 m prepone:

1. Dwight Thomas (Jam) 13,40
2. Joel Brown (SAD) 13,43
3. Petr Svoboda (Češ) 13,45
4. Andrew Turner (VB) 13,50
5. William Sharman (VB) 13,59
6. JURICA GRABUŠIĆ (HRV) 13,88
7. Ryan Wilson (SAD) 21,45

Kladivo:

1. Koji Murofushi (Jap) 79.71
2. Libor Charfreitag (Slk) 77.24
3. Krisztian Pars (Mađ) 76.96
4. Marcus Esser (Njem) 76.19
5. Dilšhod Nazarov (Tađ) 75.95
6. Juru Shayunou (Blr) 75.35
7. Szymon Ziolkowski (Polj) 74.48
8. Ali Al Zenkawi (Kuv) 73.42
9. Olli-Pekka Karjalainen (Fin) 71.89
10. ANDRAS HAKLITS (HRV) 71.83

Disk:

1. Ehsan Hadadi (Ira) 66.56
2. ROLAND VARGA (HRV) 66.14
3. Frank Casanas (Špa) 65.27
4. MARTIN MARIĆ (HRV) 60.07
5. Sergej Ljakov (Rus) 55.98

400 m prepone:

1. Justin Gaymon (SAD) 49.19
2. Michael Bultheel (Bel) 49.77
3. van Zyl (JA) 50.29
4. Adam Kunkel (Kan) 50.35
5. Héni Kechi (Fra) 50.71
6. MILAN KOTUR (HRV) 52.02
7. Brendan Cole (Aus) 1:01.19

800 m:

1. Nick Symmonds (SAD) 1:45.37 - rekord mitinga
2. Ali Belal Mansoor (Bru) 1:45.65
3. Job Kinyor (Ken) 1:45.88
4. Thomas Lancashire (VB) 1:46.28
5. Jakub Holuša (Češ) 1:46.63
6. Mohammed Mukhtar (VB) 1:46.98
7. Tamas Kazi (Mađ) 1:47.16
8. JURE BOZINOVIĆ (HRV) 1:48.41
9. Dušan Babić (BiH) 1:51.29

ATLETIČARKE:

1. BLANKA VLAŠIĆ (HRV) 2,02
2. Svetlana Školina (Rus) 1,93
3. Irina Gordejeva (Rus) 1,87
4. ANA ŠIMIĆ (HRV) 1,87
5. Ebba Jungmark (Šve) 1,87
6. Stine Kufaas (Nor) 1,87

Disk:

1. SANDRA PERKOVIĆ (HRV) 65,56 - rekord mitinga
2. Yanfeng Li (Kina) 63,35
3. Dragana Tomašević (Srb) 61,38
4. Joanna Wisniewska (Polj) 60,76
5. Nicoleta Grasu (Rum) 59,91
6. Aretha Thurmond (SAD) 59,61
7. Wioletta Potepa (Polj) 58,85
8. Pospisilova-Cechlova Vera (Češ) 56,92
9. Sabine Rumpf (Njem) 55,87
10. VERA BEGIĆ (HRV) 55,60

200 m:

1. Marshevet Myers (SAD) 22,94
2. Debbie Ferguson-McKenzie (Bah) 23,08
3. Cydonie Mothersille (Kaj) 23,55
4. Shareese Woods (SAD) 23,69
5. Christine Ameritl (Bah) 23,70
6. Consuella Moore (SAD) 23,94
7. Jekaterina Vukulova (Rus) 24,08

400 m prepone:

1. Kaliese Spencer (Jam) 54,23
2. Zuzana Hejnova (Češ) 55,14
3. Nickiesha Wilson (Jam) 55,55
4. Nicole Leach (SAD) 55,78
5. Elodie Ouedraogo (Bel) 56,52
6. Hanna Titmets (Ukr) 56,94
7. NIKOLINA HORVAT (HRV) 57,17
Sheena Johnson-Tosta (SAD) nije završila

800 m:

1. Kenia Sinclair (Jam) 1:58,59
2. Morgan Uceny (SAD) 1:59,49
3. Ingvill Makestad Bovim (Nor) 1:59,82
4. Lucia Klocova (Slk) 2:00,44
5. Renata Plis (POlj) 2:00,45
6. Treniere Clement Moser (SAD) 2:01,58
7. Christin Wurth-Thomas (SAD) 2:03,27
8. Tatjana Andrianova (Rus) 2:07,74

100 m prepone:

1. Lolo Jones (SAD) 12,87
2. Perdita Felicien (Kan) 12,88
3. Danielle Carruthers (SAD) 13,01
4. Tatjana Dektjareva (Rus) 13,06
5. Jevgenija Snihur (Ukr) 13,12
6. Derval O'Rourke (Irs) 13,18
7. Delloreen Ennis (Jam) 13,56

400 m:

1. Natasha Hastings (SAD) 51,35
2. Debbie Dunn (SAD) 51,75
3. Denisa Scerbova-Rosolova (Češ) 52,31
4. Shericka Williams (Jam) 52,60
5. Dominique Darden (SAD) 54,40
6. Kseniya Vdovina (Rus) 54,53
7. ANITA BANOVIĆ (HRV) 59,09

Troskok:

1. Dana Veldakova (Slk) 14,24
2. Snežana Rodić (Slo) 13,96
3. Anna Pjatik (Rus) 13,89
4. Trecia Smith (Jam) 13,86
5. Erica McLain (SAD) 13,67
6. Natalia Kutjakova (Rus) 13,65
7. Malgorzata Trybanska (Polj) 13,42

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi