Španjolska je bolje krenula u susret i to su okrunili golovima Morate (29'), Ruiza (32') i Carvajala (47'). U drugom poluvremenu Hrvatska je stvorila par šansi, ali nije bilo pogodaka i utakmica je završila 3:0. Težak poraz za Dalićevu momčad koja se sada okreće novom izazovu zvanom Albanija

ŠPANJOLSKA: Simon - Cucurella, Le Normand, Nacho, Carvajal - Pedri, Rodri, Ruiz - Williams, Yamal - Morata

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - Kovačić, Brozović, Modrić - Majer, Budimir, Kramarić

Navijači na Foginovom kupalištu prate utakmicu Hrvatska - Španjolska Izvor: Pixsell / Autor: Pixsell
  • +23
Euro 2024, 1. kolo: Španjolska - Hrvatska Izvor: EPA / Autor: ABEDIN TAHERKENAREH
  • +56
Hrvatska - Španjolska, hrvatski navijači u Berlinu, najveća zastava, korteo; 15.6.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
Španjolski navijači u Berlinu skandiraju Luka Modrić Izvor: Pixsell / Autor: PIXSELL Marko Lukunic Pixsell
  • +49
Hrvatska, navijači u Berlinu uoči utakmice Hrvatska - Španjolska, 15.6.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade
  • 85'

85'

Perišić je potegnuo iz velike udaljenosti, ali pucao je direktno u golmana
  • 81'

81'

Ipak ništa od gola, Perišić je prerano ušao u šesnaesterac pri izvođenju i pogodak je poništen!
  • 80'

80'

GOOOOOL!! Simon je prvo obranio Petkoviću penal, ali Perišić je naletio na odbijanac i uposlio je Petkovića koji je mirno zabio za 3:1
  • 79'

79'

Penal za Hrvatsku! Rodri je srušio Petkovića u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu