Manchester City je u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka kao gost na Parku prinčeva pobijedio PSG 2:1

PSG: Navas - Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Bakker - Paredes, Gueye - Di María, Verratti, Neymar - Mbappe

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Stones, Dias, Cancelo - Rodri, Gündogan, De Bruyne - Mahrez, Bernardo Silva, Foden

• +26
PSG - Manchester City, polufinale Lige prvaka, 28.4.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Julien Poupert / PA Images / Profimedia
  • 94’

Kraj utakmice! Manchester City je u drugom poluvremenu okrenuo utakmicu u svoju korist i na Parku prinčeva slavio 2:1! PSG je bio bolji u prvom poluvremenu, 'građanima' je pripalo drugo i zasluženo se u Manchester vraćaju kao pobjednici. No, igra se još i uzvrat...

• 90’

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade. Četiri minute nade za PSG...

• 88’

Mogao je Foden sada zapečatiti sudbinu PSG-a! Bio je u sjajnoj prilici, ali loše je reagirao, ništa od trećeg gola za City

• 81’

Posljednjih 10 minuta utakmice, Manchester City pokušava kapitalizirati igrača više, momčad Pepa Guardiole krenula je po još jedan gol. PSG se sve teže brani, a o napadu praktički niti ne razmišljaju jer City ih je opasno pritisnuo

• 77’

Novi šok za PSG! Gueye je zaradio izravan crveni karton nakon krvničkog starta na Gündoganu... Zaslužio je Gueye i težu kaznu jer ovo je moglo završiti kobno za igrača Cityja

• 73’

PSG se nakon drugog potpuno 'ispuhao', a Manchester City 'dobio krila'. Parižani se moraju što prije konsolidirati ako se misle vratiti u utakmicu. Sve je više teških prekršaja na igračima Cityja

• 70’

GOOOOOOOOOOL! Manchester City vodi 2:1! Zabio je Mahrez iz slobodnjaka! Lopta je prošla kroz živi zid PSG-a, Navas je bio nemoćan

• 70’

Slobodan udarac za City, po sredini gola, 20-tak metara

• 64’

GOOOOOOOOOL! Manchester City je okrunio terensku dominaciju na početku drugog poluvremena! Za 1:1 zabio je Kevin de Bruyne! To u stvari niti nije bio izravan šut na gol, De Bruyne je s nekih 18 metara iskosa ubacio loptu koja je prevarila sve pa i golmana Navasa...