TPORTAL VAM DONOSI

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 8. kolo, Gorica - Hajduk 2:1, 17.9.2023., video sažetak

17.09.2023 u 19:47

U 62. minuti Zvonimir Šarlija doveo je Splićane u vodstvo i Hajduk je sve do 87. minute imao tri boda u džepu. No, prvo je Gorica izjednačila pogotkom Dine Štigleca, dok se potpuni preokret dogodio u 92. minuti kada je Ante Matej Jurić pogodio za 2-1 domaćeg sastava. Nakon odrađene kazne na klupu Hajduka se vratio prvi trener Ivan Leko, no njegova je momčad nakon pet prvenstvenih pobjeda u nizu upisala drugi poraz zaredom. Hajduk je i dalje prvi, ali se njegova prednost pred pratnjom topi. Gorica je upisala treću pobjedu te se popela na četvrto mjesto ljestvice.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

• +20
SuperSport HNL, 8. kolo: Gorica - Hajduk, 17.9.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL