Nastavljaju se uzbuđenja u nogometnoj Ligi prvaka, u srijedu su na rasporedu utakmice petog kola po skupinama A, B, C i D, a najviše pozornosti privlači sudar divova u Torinu između Juventusa i Barcelone (od 20.45 sati)

Juventus: Buffon - Barzagli, Benatia, Rugani - Cuadrado, Pjanić, Khedira, Sandro - Dybala, Higuain, Costa

Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Digne - Rakitić, Busquets, Paulinho, Iniesta - Deulofeu, Suarez

Ostali rezultati: CSKA M. - Benfica 2:0 - kraj, Basel - Manchester U. 1:0, Anderlecht - Bayern 1:2, PSG - Celtic 7:1, Qarabag - Chelsea 0:4 - kraj, Atletico M. - Roma 2:0, Sporting - Olympiacos 3:1

• 90’

Kraj

• 90’

Fenomenalan udarac Dybale iz okreta sa 16 metara i fantastična reakcija Ter Stegena koji je spasio Barcu poraza

• 81’

Poslije dugo vremena prijetnja Juventusa, Costin udarac je prohujao pored lijeve vratnice

• 68’

Nevjerojatnu priliku propustio je Lucas Digne. Izašao je pred Buffona i odlučio se na dodavanje Suarezu što je očajno te je domaćin preživio

• 64’

Messi je ušao i pokušao iz slobodnjaka, ali preko grede

• 61’

Neprimjetni Higuain je napokon došao do malo prostora, ali je loše i neprecizno opalio sa ruba šesnaesterca

• 50’

Suarezov slobodnjak otišao je zamalo preko grede

• 46’

drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog dijela

• 44’

Dobra situacija, razigrani Dybala je pobjegao na lijevu stranu i s desetak metara opalio pored gola