LIGA PRVAKA

Srna i Eduardo strijelci, Modriću i Kovačiću teška pobjeda

03.11.2015 u 20:03

U prvim utakmicama 4. kola nogometne Lige prvaka Real Madrid teškom je mukom pobijedio PSG s minimalnih 1:0, a u trijumfu 4:0 Šahtara golove su postigli Darijo Srna i Eduardo da Silva...

Skupine od A do D na rasporedu su ove večeri, a Astana i Atletico već su ranije odigrali bez pogodaka. U uobičajenom terminu igraju i tri kluba naših igrača: Real Madrid s Modrićem od prve minute protiv PSG-a i Kovačićem na klupi, Šahtar sa Srnom u prvih 11 i Eduardom na klupi protiv Malmoa te Juventus s Mandžukićem na klupi u gostima kod Borussije M'gladbach.

Tekstualni prijenos pratite ovdje!

Skupina A

Real M. – PSG 1:0 (Nacho 35)
82' - ušao je u igru Mateo Kovačić
35' - Real je poveo golom Nacha koji je odbijenu loptu spretno poslao u mrežu. Pucao je Kroos, a Trapp odletio negdje u prazno...

24' - Veratti se ozlijedio, ali Ibra, Matuidi i Di Maria prijetili su Navasu...PSG zasad bolji

Šahtar – Malmo 4:0 (Gladkij 29, Srna 48, Eduardo 55, Texeira 73)
73' - sjajnu večer Šahtara kompletirao je Texeira četvrtim golom
55' - ušao je u igru Eduardo i zabio! Bernard je pucao, a hrvatski Brazilac skrenuo loptu glavom u mrežu

48' - zabio je Darijo Srna s bijele točke! Texeira je izborio kazneni udarac, a hrvatski kapetan rutinski je dovršio posao

29' - ubacio je Azevedo, a Gladkij iz dva pokušaja ipak zabija za vodstvo Ukrajinaca

Skupina B

Manchester U. – CSKA M. 1:0 (Rooney 79)
79' - Rooney konačno lomi CSKA, glavom iz blizine

PSV – Wolfsburg 2:0 (De Jong 86, Locadia 56)
86' - krasan lob De Jonga za potvrdu pobjede
56' - De Jong je proigrao u prostor Locadiju koji sigurno zabija za domaće

Skupina C

Benfica – Galatasaray 2:1 (Jonas 52/ Podolski 58)
67' - Luisao vraća prednost domaćima udarcem pod gredu nogom nakon kornera
58' - Podolski u svom stilu zabija loptu u suprotni kut za izjednačenje

52' - poveli su konačno domaći golom Jonasa koji se dobro snašao u kaznenom prostoru

Astana – Atletico 0:0

Skupina D

Borussia M. – Juventus 1:1 (Johnson 18 / Lichtsteiner)
53' - Hernanes je isključen, Juventus ostao s igračem manje
44' - Pogba je krasno proigrao Lichtsteinera koji iz voleja zabija za izjednačenje

18' - pogriješio je Chielini, Johnson zabija u suprotni kut za vodstvo domaćih

Sevilla – Manchester C. 1:3 (Tremoulinas 25 / Sterling 8, Fernandinho 11)
36' - City ipak vraća prednost na dva razlike, Jesus Navas je ubacio Bony zabio iz blizine

25' - smanjili su domaći, zabio je Tremoulians nakon sjajnog prodora Kokea

11' - City je s dva brza gola došao do ogromne prednosti već na samom početku u Sevilli, zabili su Sterling i Fernandinho