PREOKRET BASTIJE

Sramota bogataša iz Pariza na Korzici

10.01.2015 u 20:20

Aktualni francuski nogometni prvak Paris St Germain poražen je na gostovanju kod Bastije 2:4 premda je nakon 20 minute igre vodio 2:0

PSG je poveo golovima Lucasa Moure (10) i Adriena Rabiota (20), no Bastija se nije predavala. Do konca poluvremena je izjednačila, a potom u nastavku postigla još dva gola za važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas. Strijelci za korzikanski sastav bili su Ryad Boudebouz (32-11m), Francois-Joseph Modesto (45) i Julian Palmieri (56, 89).

PSG je ovim porazom propustio priliku dostići Marseille koji je u petak poražen na gostovanju kod Montpelliera 1:2. Porazi OM-a i PSG-a otvorili su priliku Lyonu koji bi pobjedom u nedjelju protiv Toulousea preuzeo 'jedinicu' u Le Championnatu.

Za sada je na vrhu Marseille sa 41 bodom, Lyon ima dva boda manje, dok je PSG treći sa 38 bodova.