PONIRANJE HERTHE

Spektakularna utakmica s 10 golova, vodili su četiri puta, ali...

02.09.2023 u 17:44

Druga Bundesliga nudi spektakularne susrete, a jedan od njih odigrali su Magdeburg i Hertha.

Bila je to nevjerojatna utakmica s čak deset golova u kojoj su domaćini slavili 6-4, a gosti četiri puta vodili. No Herthi ni to nije bilo dovoljno.

Doživjela je novi poraz i tako nakon ispadanja iz Bundeslige nastavila svoj put prema dolje.

Gosti su poveli u drugoj minuti preko Ressea, a Magdeburg izjednačio pet minuta kasnije. Strijelac je bio Gnake. U 22. minuti Hertha preko Winklera dolazi do 2-2, a Magdeburg izjednačuje u 37. golom Schulera. Do poluvremena Hertha je opet povela. Gol je zabio Tabaković u 43. minuti.

Početkom drugog poluvremena domaćini su preko Ceka izjednačili na 3-3, da bi u 55, Tabaković još jednom doveo Herthu u vodstvo 4-3. Do kraja utakmice Magdeburg je zabio tri gola za spektakularnu pobjedu burno proslavljenu na tribinama.

Strijelci su bili  Bell Bell u 58., El Hankouri, u 68.  i Arslan u 93. minuti.

Golijadu iz Magdeburga pogledajte OVDJE

Nakon pet kola Magdeburg je 2. na ljestvici s 11 bodova, a Hertha tek 16. sa samo tri osvojena boda.