U drugoj nedjeljnoj utakmici sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu je Rijeka svladala Hajduk 2:1

HAJDUK: Posavec, Lovrencsics, Simić, Elez, Čolina, Vuković, Krovinović, Sahiti, Livaja, Biuk, Mlakar.

RIJEKA: Prskalo, Tomečak, Galović, Velkovski, Krešić, Gnezda, Pavičić, Selahi, Issah, Ampem, Drmić.

Hajduk - Rijeka 1:2 (Josip Elez, 54) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Hajduk - Rijeka 0:2 (Josip Drmić, 43) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Hajduk - Rijeka 0:1 (Ivan Tomečak, 21) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +13
NK Hajduk - NK Rijeka, HT Prva liga, 29.8.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, zaslužena pobjeda Rijeka

• 90’

Udarac Edouka otišao je pored gola

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 87’

Rijeka odbija sve napade Hajduka, sve je bliže pobjedi te bi tako prekinila niz Hajduka od četiri prvenstvena trijumfa

• 80’

U tri minute na terenu je novih pet igrača

• 79’

Torcida je bacila baklje u teren, pa je sudac nakratko prekinuo susret zbog dima

• 76’

Zicer za domaćina, poslije kornera Simić je ostao sam i s nekoliko metara pucao kraj gola

• 71’

Prince je neriješiva zagonetka za Hajduk, povukao je novu kontru, opalio sa 18 metara, ali udarac nije bio precizan

• 64’

Odlična utakmica na Poljudu, Biuk se našao u odličnoj poziciji, ali pucao je pored gola i Hajduk nije došao do izjednačenja

• 59’

Prince je uzeo loptu i inicirao kontru. U završnici Pavičić se našao u sjajnoj prilici u 16 metara, ali udarac je obranio Posavec