Turska je od početka furiozno krenula i svoju dobru igru su okrunili golom Yilmaza u 30. minuti. Hrvatska se probudila u drugom poluvremenu i bili smo opasnija momčad, ali nismo uspjeli realizirati svoje prilike. Prvi poraz Dalićeve momčadi u ovom kvalifikacijskom ciklusu

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Barišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Pašalić, Musa, Brekalo

TURSKA: Cakir - Celik, Demiral, Bardakci, Kadioglu - Çalhanoğlu, Ozcan, Kokcu - Kahveci, Tosun, Aktürkoglu

• +64
Hrvatska - Turska, kvalifikacije za Euro 2024. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • +13
Osijek: Opus Arena uoči susreta Hrvatska i Turska u kvalifikacijama za EURO 2024. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
Osijek: Navijači uoči utakmice Hrvatska - Turska, 12.10.2023. Izvor: Cropix / Autor: Cropix
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Ipak ništa od penala! Nakon provjere VAR-a pogodak je poništen

• 90’

Penal za Hrvatsku! Calhanoglu je igrao rukom i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 88’

Hrvatska se ne predaje! Beljo se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali Cakir je odbio loptu u korner

• 81’

Nova šansa za Hrvatsku! Petković je lijepo glavom spustio loptu Belji koji je pucao direktno u golmana gostiju

• 80’

Dalić radi dvostruku zamjenu, Sosa i Beljo su ušli umjesto Barišića i Kovačića

• 79’

Gvardiol je prekrasno proigrao Majera koji je izašao sam pred golmana, ali sudac je označio zaleđe!

• 75’

Nova promjena kod Turaka, umjesto Yilmaza ulazi Yildirim

• 70’

Hrvatska sve opasnija! Modrić je proigrao Petkovića koji se sjurio u šesnaesterac, ali obrana mu je u zadnji tren blokirala udarac